Volná pracovní místa

Aktuální nabídka volných pracovních míst ve společnosti ŠKO-ENERGO

V současné době jsou k dispozici následující pracovní místa:

TECHNICKÁ POZICE Specialista fluidních kotlů (Mladá Boleslav)

Co bude vaším úkolem?

  • budete spravovat moderního energetického zařízení

  • budete analyzovat provoz s cílem zvyšování účinnosti a ekologie teplárny

  • budete organizovat plánované i havarijní oprav

  • budete inovátorem v oblasti nových technologií výroby elektřiny a tepla

  • budete realizovat investičních akce

Co musíte umět a znát?

  • požadujeme vysokoškolské vzdělání technického zaměření ve strojním nebo energetickém oboru

  • požadujeme znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni

Co oceníme?

  • samostatnost, iniciativu, flexibilitu

  • ochotu učit se novým věcem

  • vnitřní potřebu spolupráce s kolegy a dalšími partnery

  • schopnost motivovat sám sebe

  • zájem o aktuální dění v oblasti energetiky a inovativní technologie

  • Co pro vás máme my?

    • možnost seberealizace ve velké energetice

    • moderní, mezinárodní pracovní prostředí

    • práci, v rámci které dále můžete rozvíjet své znalosti a zkušenosti

    • možnost se dále vzdělávat

    • variabilní finanční bonusy

    • nabídku benefitů (mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, 13. plat)

    • zajímavé finanční ohodnocení dle vašich znalostí a doby příslušnosti ke společnosti

    • práce vhodná pro absolventy

    DĚLNICKÁ POZICE Provozní zámečník - obsluha čistírny odpadních vod (Kvasiny)

    Pracovník je zařazen v provozu Energetické služby Kvasiny a provádí činnosti v rámci vodního hospodářství ŠKODA AUTO. Provádí práce spojené s obsluhou čerpací stanice pitné vody, úpravny průmyslové vody včetně obsluhy rozvodů, provádí opravy a údržbářské práce, čištění kanalizačních odpadů, provádí laboratorní analýzy pitné vody a odpadních vod. Pracovní doba: dvousměnný.

    Požadovaná kvalifikace:

    • Dosažené vzdělání (obor): střední odborné s výučním listem (obor provozní zámečník)

    • Jazykové znalosti: nepožadováno

    • Zákonná školení a oprávnění: obsluha tlakových nádob stabilních, svářečský průkaz plamen/oblouk

    • ŘP nepožadován

    • Další požadavky: nepožadovány

    DĚLNICKÁ POZICE Provozní zámečník - údržba strojní zařízení teplárny, svářeč (Mladá Boleslav - Česana)

    Pracovník je zařazen v provozu Teplárna a výtopna Česana a provádí činnosti v rámci strojní údržby. Provádí vysoce kvalifikované odborné práce při opravách, revizích, preventivní a běžné údržbě veškerého strojního zařízení teplárny, provádí speciální svářecí práce, provádí např. opravy čerpací techniky, kompresorů, ventilátorů, přírubových strojů včetně vysokotlakých armatur, podílí se na stanovování technologie oprav a vyhledávání závad. Pracovní doba: ranní směna.

    • Zákonná školení a oprávnění: obsluha tlakových nádob stabilních, svářečský průkaz plamen/oblouk, průkaz jeřábníka a vazače, průkaz VZV

    V případě zájmu kontaktujte personální oddělení ŠKO-ENERGO, tel. 326819029, michaela.dolezalova@sko-energo.cz. Uveďte prosím název pracovní pozice.

    Nenašli jste v naší nabídce vhodnou pozici, a přesto chcete zaslat svůj životopis?

    Využijte náš on-line formulář.